У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается
www.az-love.ru

Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))


Українська мова)))

Сообщений 21 страница 40 из 276

21

ALexieL написал(а):

А я з цим не згодна, мiй азер зовсiм не ревнивий  це менi дуже подобаеться, хоча може й ревнує, та виду не показує. Дівчата, а от ви патріоти рідної мови?? Хто тут з Західної України? =)

Привіт усім! :flag:
Я теж із Західної України! :idea:
Якщо честно кажучи, то якось дивно спілкуватися на таких форумах на укр. мові.

0

22

Я не патріот, ні. українською мовою не спілкуюся зовсім. Але звісно мову знаю.

0

23

я хоть и Украинка, но 10 лет училась в русской школе, а потом еще училась в техникуме на русском, и с мужем 4 года прожили в Москве, так что мне тяжело писать на украинском, но дома говорю, хотя и редко

0

24

Я з заходу, львівянка! Я тільки на українській спілкуюсь, то мабуть я патріот!Російську знаю тільки з серіалів, а пишу жахливо!))))))))))

+1

25

А я из центра из Винницы, так что мне простительно))))))))) :P

0

26

Gulum23 написал(а):

Я з заходу, львівянка! Я тільки на українській спілкуюсь, то мабуть я патріот!Російську знаю тільки з серіалів, а пишу жахливо!))))))))))

Привіт! Виявляэться ми з тобою земляки, я з Львівської області

0

27

Iren А ти звідки?

0

28

Gulum23 написал(а):

Iren А ти звідки?

Я з Дрогобича, це 100 км до Львова

0

29

Ой, та знаю я де Дрогобич, в мене там колись хлопець жив, він для мене навіть пісню написав))))))))))

0

30

Gulum23 написал(а):

Ой, та знаю я де Дрогобич, в мене там колись хлопець жив, він для мене навіть пісню написав))))))))))

Ой як класно.

0

31

Ну класно то класно, а коли розійшлись, то так обматюкав, що вже нічого не хотілось)))))))

0

32

Gulum23 написал(а):

Ну класно то класно, а коли розійшлись, то так обматюкав, що вже нічого не хотілось)))))))

О а наші то дуже добре вміють робити. Зразу показують свій рівень розвитку

0

33

Та то вобще чоловікам не позичати, азербайджанці теж не далеко втікли, повір! Просто від людини залежить!)))

0

34

Gulum23 написал(а):

Та то вобще чоловікам не позичати, азербайджанці теж не далеко втікли, повір! Просто від людини залежить!)))

Можливо, це вже не знаю, але з такими азерб. ще не зустрічалася. У мене багато друзів азерб., з ними мені цікавіше спілкуватися, ніж з нашими.

0

35

розумію)))))))))

0

36

Дівчата, можна у вашу компанію? А я щороку влітку відпочиваю в Трускавці, де і познайомилась зі своїми першими азербайджанцями))

0

37

Milaya
Звичайно можна, давай поспілкуємось, щось ми давно з тобою не переписувались, як в тебе там з твоїм?!Я вже з своїм розійшлась!Я теж була в Трускавці!

0

38

Gulum23
Я теж зі своїм розійшлась) Виявилося, що в нього за рік щось з головою сталося) А як він гарно вміє обманювати.... Я навіть цьому в нього навчилася)) Тепер теж іноді таким методом користуюсь. Він навіть спокійно обманює своїх друзів. Я в шоці... Але от друзі класні в нього. Ми з ними подружилися. А ти знаєш, що цього літа відкрили прямий рейс Баку-Львів? Тепер їх в Трускавці буде дуже багато.... А у Львів вони люблять на екскурсії їздити)

0

39

Дівчата їх уже цього літа у нас в Трускавці було дуже багато, навіть це і самі азерб. замітили.

0

40

Привіт)) Дуже рада знайомству. Я живу в місті Запоріжжя, Україна дуже люблю свою країну, але не менш ніж Азербайджан)) Пишіть , поспілкуємось на рідній мові))

0


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))