У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается
www.az-love.ru

Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))


Українська мова)))

Сообщений 1 страница 20 из 276

1

Сорри,что пишу на русском,т.к. украинского я не знаю))
Но у нас тут много девушек из Украины,которым,я думаю, будет приятно поболтать на родном языке))

0

2

Ну привіт привіт! І хто зі мною поговорить на українській мові, а?

0

3

Gulum23 :)

0

4

Добридень усім! :flag:
С превеликою радістью порозмовляю українскою мовою с тобою мила Тетянка :jumping:

Отредактировано Татияна (15.07.2009 10:06:15)

0

5

Блин, какой язык классный  :jumping: Так красивенько звучит, если я правильно читаю все  :D

0

6

Жасмин написал(а):

Блин, какой язык классный   Так красивенько звучит, если я правильно читаю все

Так дійсно українка мова дуже мелозвучна і гарна,але на жаль на півдні України майже забута :dontknow:

0

7

Татияна написал(а):

але на жаль на півдні України майже забута

Я вот тут не поняла  :canthearyou:

0

8

Я говорю,что на юге Украины практически не говорят на украинском,в большенстве своем преобладает русский или так называемый суржик(смесь русского и украинского) :dontknow:

0

9

Нажаль так, забули і то не тільки на півдні, а також на сході і в центрі, за те на заході ми тільки українською говорим! Тань, а ви вдома на якій мові говорите?

0

10

Gulum23 написал(а):

Тань, а ви вдома на якій мові говорите?

Російскою мовою,українска майже не вживаеться :dontknow:
Так що для мене це можливість не забути те що знаю!
Чоловік виріс у місті,а місто навпаки вживає російску мову і взалі я бачу що рідну мову майже не знають і не розуміють %-)

0

11

Тань, переїзджай на захід, тут майже всі на українській розмовляють, та щей з своїм західним акцентом, що деколи аж смішно робиться! :D

0

12

Gulum23 написал(а):

Тань, переїзджай на захід, тут майже всі на українській розмовляють, та щей з своїм західним акцентом, що деколи аж смішно робиться!

Та я вже мабудь не зможу зовсім перейти на рідну мову і мене засміють :blush:

0

13

Та все получиться, знаєш, як говорять : - якщо дуже захотіти можна в космос полетіти!)))))))))))))

0

14

Звичайно можливо усе,було б бажання! Але я за своє життя стільки раз переїзджала з місця на місто,що вже мабудь не сможу ще раз кудись податися :shine:
Куди це ти вирішила податися? І я скоро повернешся? :jumping:

Отредактировано Татияна (31.07.2009 22:59:07)

0

15

Та розумієш, мій азербайджанець такий ревнивий, що взяв з мене слово, що коли він поїде в іншу країну, то я відключу і-нет! Ось він поїхав 2 тижні тому, хоч і сказав, що довіряє, але ось перед вчора, йому сестра серед ночі подзвонила, щось сказала, він не правильно поняв, подумав , що я була на даний момент в скайпі, подзвонив, ой жах , що було! Я з плачем дзвоню його сестрі в Турцію, та в свою чергу дзвонить до нього, все вирішилось, Слава Богу, но краще для мене виключити поки що! Спокійніше на нерви))))) Не знаю, чи на довго, но повернусь!

0

16

Gulum23 написал(а):

Та розумієш, мій азербайджанець такий ревнивий

Оце я як раз розумію,я мені здалося вони усі дуже ревниві і не завжди слухають розумних доводів ;) А довіра - це добре, аби ж завжди довіряв,тобі було б спокойніше :yep:
Ну нічого не поробишь будемо чекати його повернення,а потім уже і твого ;

Отредактировано Татияна (01.08.2009 00:12:11)

0

17

Ок, ще раз усім до побачення! Цмок-цмок! :flirt:

0

18

А я з цим не згодна, мiй азер зовсiм не ревнивий  це менi дуже подобаеться, хоча може й ревнує, та виду не показує. Дівчата, а от ви патріоти рідної мови?? Хто тут з Західної України? =)

0

19

ALexieL написал(а):

Дівчата, а от ви патріоти рідної мови??

Патріот-навряд,я просто вважаю что ми повинні знати мову країни в якій проживаємо :rofl: Я з Південної :love:  А з коханим тобі пощастило,коли ревність очі коле,да коли ще нічого не можливо доказати,мабуть - це жах :O

0

20

Всім Привіт))))))

ALexieL написал(а):

Дівчата, а от ви патріоти рідної мови??

Я патріот,але я мешкаю в Київі і тут всі розмовляють на російській мові!
На українській я розмовляю лише в сімї і з однією подругою(вона з Івано-Франковська).

0


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))