У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается
www.az-love.ru

Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))


Українська мова)))

Сообщений 41 страница 60 из 276

41

Milaya о ні, мене до азербайджанців і прутом вже не заженеш)))))))))))))Ліпше своє рідне, ось вроді щось накльовується, коли стане ясно, то розкажу)))Margarita Привіт, рада тебе тут бачити!

0

42

Iren написал(а):

Дівчата їх уже цього літа у нас в Трускавці було дуже багато, навіть це і самі азерб. замітили.

Та я знаю, я майже три тижні там відпочивала. Саме цікаве те, що до мене ні один українець не підійшов познайомитись. Тільки азербайджанці)) Причому я з мамою відпочивала. Але це їм не заважало) Я в шоці.... А особливо коли одягаєш довгу спідницю, то це для них найбільша спокуса))

0

43

Gulum23
Знаєш, я вже на днях теж думала від них відмовитись, але щось поки не виходить) Але, якби зустріла якогось файного українця, то одразу б і відмовилась) Потім розкажеш, як там у тебе) До речі, дружина мого брата з Тернополя)

0

44

Milaya написал(а):

Та я знаю, я майже три тижні там відпочивала. Саме цікаве те, що до мене ні один українець не підійшов познайомитись. Тільки азербайджанці)) Причому я з мамою відпочивала. Але це їм не заважало) Я в шоці.... А особливо коли одягаєш довгу спідницю, то це для них найбільша спокуса))

Та наші можуть познайомитись з тобою тільки в нічному клубі. А шо їм мама, якщо ти сподобалась, вот і йдуть на пролом.
А ти не бувала в Трускавці в ресторані "Колобок"? Його відкрив один азерб., кухня там дуже смачна, і обстановка теж.
Туди ходять переважно азерб., рідше рускі або українці.

0

45

Milaya написал(а):

Та я знаю, я майже три тижні там відпочивала.

А в якому санаторії ти відпочивала?

0

46

Iren написал(а):

А ти не бувала в Трускавці в ресторані "Колобок"? Його відкрив один азерб., кухня там дуже смачна, і обстановка теж.

)) була)  мене з мамою запросив один азербайджанець туди) так, там дуже класно! Вперше там спробувала азерб. кухню. А ще лезгінку на "Шайбі" витанцьовувала, що азербайджанці потім руки цілували)

0

47

Iren написал(а):

А в якому санаторії ти відпочивала?

В Алмазі. А минулого року в Янтарі. А ти теж там відпочиваєш, чи просто іноді їдеш погуляти?

0

48

Milaya написал(а):

)) була)  мене з мамою запросив один азербайджанець туди) так, там дуже класно! Вперше там спробувала азерб. кухню. А ще лезгінку на "Шайбі" витанцьовувала, що азербайджанці потім руки цілували)

"Колобок" - просто супер. У мене друзі з Пітера приїжали, а самі вони азерб., так ми два тижні з ними там зажигали

0

49

Milaya написал(а):

В Алмазі. А минулого року в Янтарі. А ти теж там відпочиваєш, чи просто іноді їдеш погуляти?

Мені до Трускавця їхати 15-20 хв. Так що я там частенько буваю.
Їжджу з друзями в Міленіум або Абордаж. А ти була там?

0

50

Iren написал(а):

Їжджу з друзями в Міленіум або Абордаж. А ти була там?

В Міленіумі не була, а  в Абордажі декілька разів. Теж з друзями-азерб.))

0

51

Milaya написал(а):

В Міленіумі не була, а  в Абордажі декілька разів. Теж з друзями-азерб.))

В Абордаж переважно ходять азерб., а в Міленіумі я їх не бачила ще

0

52

Iren
А ти не знаєш, зараз вони там теж є? Бо багато з них обіцяли, що зимою теж приїдуть)

0

53

Milaya написал(а):

IrenА ти не знаєш, зараз вони там теж є? Бо багато з них обіцяли, що зимою теж приїдуть)

Вони в Трускавці весь час є. Літо їх тут багатенько, як на підбір.
Зимою теж є, але трошки менше. Трускавець вони обожнюють.

0

54

Ех... в Трускавець би зараз.....)))

+1

55

Milaya написал(а):

Ех... в Трускавець би зараз.....)))

А ти звідки?

0

56

Iren написал(а):

А ти звідки?

Я з Києва

0

57

ой як класно, а я б хотіла зараз бути в Києві.
А то тут уже все надоїло

0

58

Дівчата, де ви усі? Невже у Трускавець поїхали :)

0

59

Та ні, я як була у Львові, так і лишилась!)))))))))

0

60

ДІВЧАТА, ПРИВІТ!!! ЯКОСЬ ДИВНО ЧИТАТИ ВСЕ НА УКРАЇНСЬКІЙ МОВІ... АЛЕ Я РАДА, ЩО ЩЕ НЕ ВСІ ЇЇ ЗАБУЛИ... ПОПАЛА НА ЦЕЙ САЙТ ВИПАДКОВО... ПОТРІБНО  БУЛО УТОЧНИТИ ОДНУ ІНФОРМАЦІЮ... ЗАЙШЛА, А ВИЙТИ ТЯЖКО... ЦІКАВО ДУЖЕ... !!! ОТ ВЗЯЛА І ЗАРЕЄСТРУВАЛАСЬ!

0


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))