У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается
www.az-love.ru

Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))


Українська мова)))

Сообщений 121 страница 140 из 276

121

Vikky
це не важливо))) ми тебе також розуміємо))) будемо тебе навчати українській мові)))

0

122

Дівчата, а що там з нашою зустріччю.... А то говорили-балакали..... Давайте зустрінемось..... Вже скоро літо.....

0

123

Лялечка написал(а):

Дівчата, а що там з нашою зустріччю.... А то говорили-балакали..... Давайте зустрінемось..... Вже скоро літо.....

я вважаю, що треба вибрати такий час, коли будуть якісь довготривалі вихідні і зустрітись.

0

124

Дівчата,як ви класно спілкуєтесь українською мовою...молодчинки))) а я в русифікованому місті за 9 років геть суржиком починаю говорити)))

0

125

TASHA
нічого, допоможемо)) Заходьте частіше в цей розділ і все буде чудово)))

0

126

Ксюша написал(а):

І ти йому віриш????

вже було і я вірила...але хто знає,може,не всі однакові...

0

127

Yulianna
розповісти нам не бажаєшь?)

0

128

Vozlublennaya, щиро дякую...) як добре,що є люди,з якими можна поспілкуватись рідною мовою,а то з азербайджанцем так не поспілкуєшся) хоча до української мови здібності є,багато слів навчила (враховуючи те,що російська теж слабенько була)... у мене навпаки...вивчила вимовляти тільки два слова-цілую і кохаю...не дано мені осилити цю мову)))

0

129

TASHA
я також намагалася вивчити на азри хоч пару слів - все дарма...Навіть якщо і запам"ятаю, через деякий час знову забуваю. А ви свою історію кохання нам розповісте?)

0

130

Можу і розповісти,якщо цікаво...через декілька годин напишу ...

0

131

Vozlublennaya написал(а):

я також намагалася вивчити на азри хоч пару слів - все дарма...

Я теж знаю аж одне слово - salam! :D

0

132

sevit написал(а):

Я теж знаю аж одне слово - salam!

може створимо для себе тему, де будемо поступово вчити, хтось би перевіряв наші коракулі... :crazy: ....було б добре, тема типа: азербайджанський для тугодумів.....я теж знаю пару слів, так що пропоную вчити разом??? хто за????

0

133

Ксюша
чудова ідея)))  я підтримую)))

0

134

познайомилась я зі своїм коханим в інтернеті...з початку просто листувались,потім смс,дзвінки,скайп...вирішальним моментом була зустріч...я ризикнула і поїхаїла до нього першою...в чужу країну з незнайомою мовою та законами...згадуючи ці моменти,завжди на обличчі посмішка) та все так швидко закінчилось...знову будні без нього,ті ж смс,дзвінки,скайп...але чекала відпустку,запланували разом відпочити...і я знову була з ним...дні,про які згадую щодня,адже більше нічого не залишилось...після повернення в Україну,я почала думати-а що далі?чомусь відповідь була одна-нічого!ми ніколи про це не говорили,жили одним днем,а потім я зловила себе на думці,що без нього жити неможливо,а з ним я не зможу(можливо через те,що він молодший за мене,можливо із-за віри,можливо відстань).ми про це так і не поговорили...я вирішила,що йому буде краще без мене...він продовжував писати,дзвонити,а я тільки говорила йому,що так буде краще для нього...жалію про ці слова...а вчора він сказав,що втомився...

0

135

TASHA
я не зрозуміла, скільки часу ви спілкуєтесь? І чому ви вирішили розлучитись? він не пропонує вам вийти заміж або жити разом? І ще..розкажіть як ви наважились поїхати до нього? дуже цікаво..

0

136

ми познайомились в серпні 2009 року...чому розійшлись?із-за моїх міркувань...я знаю,що почуття є,але про майбутнє ми ніколи не розмовляли...нас просто було дуже добре один з одним...були ніжні слова,але майбутнє ми не так і не встигли обговорити...я про майбутнє недавно почала замислюватись...головним питанням було для мене-хто ми одне одному?..до того я ніколи не говорила йому,що хочу заміж за нього,він теж цю тему не піднімав...можливо,побоявся сказати,що ніколи не зможе бути зі мною,щоб не розчарувати...не знаю...зараз він попросив два тижні,щоб віддихнути одне від одного...сказав,що все пояснить потім...більше говорити не захотів...але я відчуваю,що це уже кінець...З приводу того,як я ризикнула так...не знаю...я довіряю йому...іноді здається,що це не я була...якщо б не фото та відео,то точно б не повірила,що таке можу зробити...він мене навчив жити по іншому,відчувати ті справжні почуття...

0

137

Ксюша! я теж підтримую цю ідею з темою з тугодумами!може хтось відгукнеться,хто знає азербайджанську мову і стане наставником...до речі,хотіла найти курси азербайджанської мови в Києві,так і не знайшла...

0

138

TASHA
я відчуваю, що ви дуже кохаєте його..дуже шкода, що у цієї історії кохання немає продовження. Можливо все ще зміниться на краще? А розкажи (можна на ти?) як тобі Азербайджан..як він тебе зустрів, як ви час проводили..дуже цікаво..

0

139

Vozlublennaya написал(а):

я відчуваю, що ви дуже кохаєте його..дуже шкода, що у цієї історії кохання немає продовження. Можливо все ще зміниться на краще? А розкажи (можна на ти?) як тобі Азербайджан..як він тебе зустрів, як ви час проводили..дуже цікаво..

0

140

Ксюша написал(а):

Мені було б дуже цікаво побачити фото!

чуть пізніше скину одне фото)))

0


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))