У Вас отключён javascript.
В данном режиме, отображение ресурса
браузером не поддерживается
www.az-love.ru

Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))


Українська мова)))

Сообщений 141 страница 160 из 276

141

TASHA написал(а):

чуть пізніше скину одне фото)))

Чекаю на фото... І ще розповідай дуже цікаво! А сама перша зустріч, про що говорили, що він говорив, і як у вас зараз?

0

142

TASHA
дуже цікаво чиати твою історію...Я згідназ Ксюша, продовжуй..Нам все цікаво))) і фото я теж чекаю з нетерпінням)))

0

143

ахахах
:jumping: оце файно погомоніти на рідний мові)))
ну шо,як справи,дівчата?)

0

144

Irina_89 написал(а):

ахахах
оце файно погомоніти на рідний мові)))
ну шо,як справи,дівчата?)

та не кажи))) чудово, що є тема, де збираються самі хохлушки))) в нас тут завжди цікаво))) заходь частіше)))

0

145

Vozlublennaya
частіще на жаль не виходить..робота..  щоб ії ... :glasses:
бачу багато Українок люблять  Азербайджан)))цікавляться))аеае

0

146

Irina_89 написал(а):

бачу багато Українок люблять  Азербайджан)))цікавляться))аеае

так..разом нас багато))))) А ти з якого міста?

0

147

незбагну чого,але на Украънській мові,спілкування якось смішніше виходить....
а може то меня просто дивно...бо я по Російскі балакаю зазвичай...

0

148

Vozlublennaya
Миколаїв....єєє ти забула вже))))

0

149

продолжим здесь)) так когда и где хотелось бы встретиться?

Отредактировано Malishka (20.05.2011 12:47:05)

0

150

Irina_89 написал(а):

Миколаїв....єєє ти забула вже))))

ви бач сонечко...більше не забуду..
Malishka тут спілкуємося українською ( такі правила).. Та ми ще с зими плануємо зустрітись, але щось ніяк не зберемось!! Спочатку планували зустрітись на закарпатті, потім щось затихли..Можливо варто зустітись в столиці? Я пропоную зустріч влаштувати не довгу ( так як не кожне зможе викроїти час) на вихідний день, зустрітись, побалакати, прогулятись по Києву, зараз доречі так така краса... У кого ще які ідеї? Пропонуйте?

+1

151

в києві це чудово. я там буду в середині червня. і якщо б ми там зібралися в цей час, зустрілася б із задоволенням

0

152

+1

153

TASHA
дякую за те, що відкриваєш нам свою душу частинка за частинкою...Я ніби гарний фільм дивлюся...Я одного не розмію, чому ви не можете бути разом? Які причини? Невже нічого неможливо зміни?

+1

154

0

155

TASHA
чому тебе злякали ці обставини? що такого страшного в тому, що ви з різних культур? Мільйон людей створюють пари з різних куточків землі! не варто відмовлятися від кохання. навпаки, треба йди напролом і не піддаватися труднощам. Ти сама його відштовкуєш..Я важаю вам варто зустрітись не для прощання, а для розмови про майбутнє...Можливо і він цього чекає, та не зважиться на перший крок...

0

156

0

157

TASHA
не розумію....а він шо отак просто взяв и вас послухав,ні як не  спробував вас вмовити,отговорити від цих думок ваших......
я пам/ятаю...(вибачте,апостроф не знайшла)..ві казали в ішній темі ,що він їде з країні на навчаня так?і ви просто так собі вірішили що у ва не може будти відносин?поясніть може не зрозуміла чогось...

0

158

Irina_89
Все так запутано,пояснити важко...так,він намагався мене зупинити,говорив,що я для нього єдина...та я мовчала...пройшов період (більше 5місяців),він почав теж закривати своє сердце...зараз про стосунки не наважується сказати ні він,ні я...ми іноді з ним спілкуемся...іноді він пише,що не хоче мене втратити...я теж саме пишу у відповідь...на цьому тема змінюється...
а на навчання він справді їде...

0

159

TASHA
я впевнена що пройде якийсь час і ви будете разом...чогось я так думаю....навіть якщо кілька років сплинуть... :flirt:

0

160

TASHA написал(а):

Vozlublennaya! скажу на російській : "я не боец!"... зараз уже не знаю, як повернути... я не відмовляюся від кохання, просто проти волі відпускаю...

ми тобі допоможемо стати Бойцем))) не варто відмовлятися від кохання!!! Відпочінь поки, а потім ми всі разом тобі допоможемо!! Я вірю, що ця зустріч не просто так тобі подарована і відмовлятися не варто!!!

0


Вы здесь » Форум Азербайджанских жен AZ-love.ru » ­Обо всем на свете :) » Українська мова)))